Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Prane “Bujtines se Gjelit”

Rruga Don Bosko,
Tirane, Albania
90,000€ For Sale
Apartament
  • 369
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80.7 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Prane “Bujtines se Gjelit”

📍Rr. Don Bosko / Prane Bujtines se Gjelit  /

📐 Sip. 80.7m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  90,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri me ashensor  , i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,   Tualet  dhe Ballkon .

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore .

Organizimi eshte  perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

 

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes