Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Perballe Vizion Plus

Don Bosko, Shkolla ILIRIA,
Tirane, Albania
91,000€ For Sale
Apartament
  • 247
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 101 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Perballe Vizion Plus

📍Rr. Don Bosko / Mbrapa Shkolles ILIRIA

📐 Sip. 101 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

📜 Me Hipoteke

💶  91.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te nje objekti te ri me ashensor, i ndertuar vitet e fundit me cilesi te larte ndertimi. Organizohet  ne Korridor, Dhome Ndenje, Kuzhine ( e vecuar ), 2 Dhoma Gjumi, Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon te bollshem.

Kompleksi ndodhet prane rruges kryesore, me  mundesi parkimi dhe ofron gjithe fasilitet e nevojshme per nje jete komode.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim me pamje te lire i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 700 14 22
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes