Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Kompleksi “Fiori Di Bosco”

Rruga Don Bosko, Fiori di Bosco,
Albania
104,800€ For Sale
Apartament
  • 180
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 104.8 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco

📍Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco

📐 Sip. 104.8 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  104 800 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  te nje objekti te ri me 9 kate dhe me fasade te ventiluar, i organizuar ne Dhome Ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe Ballkon te bollshem me fushepamje te lire.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane gjithashtu vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme.

Hidrosanitare të inkasuara në mur dhe 2 ashensor per cdo shkalle.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.