Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / “Fiori Di Bosco”

Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco, Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco,
Albania
95,500€ For Sale
Apartament
  • 880
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 98 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco

📍Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco / Kulla Matrix

📐 Sip. 98m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  95 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje objekti te ri me 9 kate dhe me fasade te ventiluar, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, Garderobe, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane. Vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme. Hidrosanitare të inkasuara në mur, 2 ashensor per cdo shkalle.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.