Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco

Rruga Don Bosko / Fiori Di Bosco, Rruga Don Bosko,
Albania
87,000€ For Sale
Apartament
  • 1434
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 95.5 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Fiori Di Bosco

📍Rr. Don Bosko / Fiori Di Bosco

📐 95.5m2

🧭 Orientim Perendim

💶  87.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe Ballkon.

Rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane. Vetrata panoramike dhe dritaret me lartësi nga tavani në dysheme. Hidrosanitare të inkasuara në mur. Dopio ashensor per cdo shkalle.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.