Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Dibres / Farmacia 10 / Arlis Ndertim

Rr. Dibres /  Farmacia 10, Farmacia 10 / Arlis Ndertim ,
Albania
105,000€ For Sale
Apartament
  • 2034
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Farmacia 10 / Arlis Ndertim

📍Rr. Dibres /  Farmacia 10 / Arlis Ndertim

📐 Sip. 114m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 105.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kat optimal te nje objekti te ri bashkekohore, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje – veri – perendim  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.