Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Dibres / Farmacia 10 – Arlis Ndertim

Rr. Dibres /  Farmacia 10, Farmacia 10 / Arlis Ndertim ,
Albania
90,000€ For Sale
Apartament
  • 624
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Greta Grembi
Greta Grembi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Farmacia 10 / Arlis Ndertim

📍Rr. Dibres /  Farmacia 10 / Arlis Ndertim

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientimi Lindje

💶 90.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6- te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693469599
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.