Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Brigada VIII / Prane Pizza Time

Rr. Brigada VIII / Prane Pizza Time, Rr. Brigada VIII / Prane Pizza Time,
Albania
135,000€ For Sale
Apartament
  • 2074
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 96 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. BRIGADA VIII

📍 Rr. Brigada VIII / Prane Pizza Time

📐 Sip. 96m2

🧭  Orientim i favorshem

💶  135 000 Euro

📜  Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine te vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Ballkon i bollshem dhe Depo.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me elitare te Tiranes, zona e ish-bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qet me akses direkt me cdo sherbim te zones.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.