Loading map...

Apartament 2+1| Ne Shitje | Rr. Brigada VIII / Prane “Juvenilja”

Rruga Brigada VIII, Bllok,
Tirane, Albania
199,000€ For Sale
Apartament
  • 1141
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 112 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Rr. Brigada VIII / Prane Juvenilja

📍 Rruga Brigada VIII / Prane Juvenilja

📐 Sip. 112 m²

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

🧭  Zone Premium

💶 199.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati relativisht te ri , me ashensor , i organizuar ne Dhome ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 1 Ballkon te bollshem.

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.