Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Bill Klinton / Prane Eleonores

Albania
125,000€ For Sale
Apartament
  • 631
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 106 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Trendafili i Bardhe / Prane Eleonora

📍 Rr. Trendafili i Bardhe / Prane Bar Eleonora

📐 Sip. 106 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  125 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje objekti te ri , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Prona eshte  investuar ne menyre cilesore .

Mundesi shume e mire banimi, pasi zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe pozicionimi i saj ben te mundur aksesimin ne kohe te shpejte te pikave kyce ne Tirane .

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 1411

📩  [email protected]

Home Details

No additional information.