Loading map...

Apartament 2+1| Ne Shitje | Rr. Bill Klinton / Mbi Kristal Center

Rr.Bill Klinton, Kodra e Diellit,
Tirane, Albania
120,000€ For Sale
Apartament
  • 1005
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament   2+1 Ne Shitje Rr. Bill Klinton / Mbi Kristal Center

📍  Rr. Bill Klinton / Mbi Kristal Center

📐 Sip. 110 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie.

💶  120 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri , i organizuar  ne Dhome Ndenje + Kuzhin, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualet dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe pozicionimi ne katin e dyte  favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩[email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes