Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Barrikadave / Prane ”Galerise”

Rruga Barrikadave, Rr. Barrikadave / Prane  “Galerise",
Albania
99,000€ For Sale
Apartament
  • 734
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 90 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Barrikadave / Prane ”Galerise”

📍   Rr. Barrikadave / Prane  “Galerise”

📐 Sip. 90 m2

🧭 Orientim Lindje -Veri – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  99 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje – Veri-  Perendim jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona ka nje kerkese te larte qiramarrje dhe pozicionohet ne nje nga lagjet me te kerkuara ne Tirane.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.