Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Barrikadave / Prane Galerise

Rr. Barrikadave, Rr. Barrikadave,
Albania
132 500 For Sale
Apartament
  • 994
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 106 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Barrikadave / Prane Galerise

📍  Rr. Barrikadave / Prane Galerise

📐 Sip. 106 m2

🧭 Orientim  Jug-Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  132 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 10( jo i fundit) te nje pallati relativisht  te ri , i organizuar ne Ambient ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rrugullt, orientimi i favorshem jug-lindje jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Lokacion perfekt , akses direkt ne cdo sherbim te mundshem , 100 m nga Sheshi Skenderbej.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes