Loading map...

OKAZION !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Bajo Topulli / Prane Spitalit “Continental” / Kryegjyshata

Albania
41,500€ For Sale
Apartament
  • 1703
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. BAJO TOPULLI / PRANE SPITALIT “CONTINENTAL”

📍Rr. Bajo Topulli / Prane Spitalit “Continental” / Kryegjyshata

📐Sip. 60m2

💶 41.500 Euro

📜 Certifikatë pronësie (HIPOTEKË)

Apartamenti eshte pershtatur ne 2+1, ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit) te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi dhe 1 Tualet me dritare.

Apartamenti eshte i sapo RIVLERESUAR.

Apartamenti eshte i sapo restauruar me punime shume cilesore elektrike dhe hidraulike.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.