Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Asim Vokshi / Prane “Harry Fultz”

Rruga Asim Vokshi, Harry Fultz,
Albania
85,000€ For Sale
Apartament
  • 1241
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1  Ne shitje Tek Rr. Asim Vokshi / Prane “Harry Fultz”

📍 Rr. Asim Vokshi / Prane “Harry Fultz”

📐 Sip. 60 m2

📜 Dokumentacion i regullt Pronesie

💶  85 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 0  te nje objekti ekzistues i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

Aksesi qe ka me rrugen kryesore i jep perparesi apartamentit qe te shfrytezohet edhe per biznes dhe te trajtohet si dyqan, zyre, klinike sikurse edhe lokal.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.