Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Asim Vokshi / Perballe “Harry Fultz”

Asim Vokshi, Perballe Harry Fultz,
Tirane, Albania
60,000€ For Sale
Apartament
  • 269
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 64 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Asim Vokshi / Perballe “Harry Fultz”

📍 Rr. Asim Vokshi / Perballe “Harry Fultz”

📐 Sip. 64 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  60 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1   te nje pallati ekzistues me tulla silikat, i modifikuar ne 2+1, organizohet ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet ( me dritare ) dhe Ballkon i mbyllur .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mire shfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem  Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.