Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Arkitekt Sinani / Xhamlliku

Xhamlliku,
Albania
112,500€ For Sale
Apartament
  • 413
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 122 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Rr. Arkitekt Sinani / Xhamlliku

📍 Rr. Arkitekt Sinani / Xhamlliku

📐 Sip. 122 m2

🧭 Orientim Lindje -Perendim

📜 Ne Proces Hipotekimi

💶  112 500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 5 banim te nje pallati te ri i sapoperfunduar , i organizuar ne Korridor, Ambient Ndenje me oxhak, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete ( te dyja me dritare ) dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem lindje-perendim jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi perbehet nga dy pallate te sapo perfunduar me 6 kate ne total + 1 kat parkim nentokesor, eshte i ndertuar me sistem kapot, instalime elektrike dhe hidraulike cilesore, 2 dhomat e gjumit me parket. Apartamenti eshte hyrja e vetme ne kat dhe ka mundesi perdorimi dhe te taraces.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes