Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / Prane Ish Markates se Vjeter

Rruga Ali Demi, Ish Markata e Vjeter,
Albania
88,000€ For Sale
Apartament
  • 225
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 92 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje | Rr. Ali Demi / Prane Ish Markates se Vjeter

📍  Rr. Ali Demi / Prane Ish Markates se Vjeter

📐 Sip. 92 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

💶  88.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje pallati relativisht te ri, i organizuar  ne Dhome Ndenje me Kuzhine te vecuar, 2 Dhoma Gjumi dhe 1 Tualet.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe shitet pjeserisht i mobiluar.

Ndodhet ne zone te qete qe ofron hapesira te gjelberta me kende lojerash per femijet sikurse edhe gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩[email protected]

Home Details

No additional information.