Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Aleksander Moisiu / Kinostudio

Kinostudio,
Tirane, Albania
85,000€ For Sale
Apartament
  • 360
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 97 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. ALEKSANDER MOISIU / KINOSTUDIO
📍 Rr.Aleksander Moisiu/Prane ISHP
📐 Sip. 97 m2
🧭 Orientim i Favorshem
💶 85.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim ne nje pallat te ri te vitit 2021 qe perfundon per pak muaj, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe  2 Ballkone.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral.
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes