Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Aleksander Moisiu / Kinostudio

Rruga Aleksander Moisiu, Prane ISHP,
Tirane, Tirana 1001, Albania
92,000€ For Sale
Apartament
  • 120
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105.4 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. ALEKSANDER MOISIU / KINOSTUDIO
📍 Rr. Aleksander Moisiu / Prane “ISHP”
📐 Sip. 105.4 m2
🧭 Orientim Perendim
💶 92.000 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri polifunksional, prane perfundimit, i cili përfshin 1 kat shërbime, 10 kate banim si dhe 2 kate parkim nëntokësor.
Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar e cila ka dalje ne ballkon, 2 Dhoma Gjumi (Dhoma Matrimoniale ka tualet me vete, Garderobe dhe ballkon) si dhe Tualet dite.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 22
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.