Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Albanopoli / JORDAN MISJA RESIDENCE

Rruga Albanopoli, Jordan Misja Residence,
Tirane, Tirana 1001, Albania
81,500€ For Sale
Apartament
  • 1137
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 86 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Albanopoli / JORDAN MISJA RESIDENCE

 📍    Rr. Albanopoli / JORDAN MISJA RESIDENCE

📐   Sip. 86 m2

🧭  Orientim Perendim

💶  81.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri, i organizuar ne: Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Objekti zhvillohet ne 7 kate mbi toke dhe 1 nen toke,Kati perdhe do te perdoret per ambjente sherbimi: dyqane dhe zyra, 6 katet me siper do te jene banim dhe katet nentoke do te mbajne hapesirat e parkimit dhe ambjentet teknike te nevojshme. Ne katet e banimit do te perdoret sistemi kapot i veshur me suva grafiato.

Dyert dhe dritaret e jashtme do te jene duralumini dhe me ngjyre te njejte ne te gjithe godinen dhe me parametrat e caktuar per banim. Fryma e pergjithshme e objektit eshte me elemente te stilit bashkohor.

Mundesi shume e mire banimi gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.