Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / Prane “Concord Center”

Rruga 5 Maji, 5 Maji,
Albania, Albania
75,000€ For Sale
Apartament
  • 1608
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 81.6 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. 5 Maji / Prane “Concord Center”

 📍  Rr. 5 Maji / Prane “Concord Center”

📐 Sip. 81.6 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  75000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  te nje objekti te ri te ndertuar vitet e fundit, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet me dritare dhe 2 Ballkone (dhoma ndenjes dhe dhoma e gjumit).

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.