Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rr. 5 Maji / Prane Concord Center

Rruga 5 Maji,
Tirane, Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 587
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 101 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / Prane Concord Center

📍 Rruga  5 Maj / Prane Concord Center

💶  95.000 Euro

📐 101 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti relativisht te ri i organizuar ne Dhome Ndenje,  Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes