Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. 5 Maji / ALB-EDIL

Rruga 5 Maj, Rr. 5 Maj / Alb-Edil,
Albania
88,000€ For Sale
Apartament
  • 886
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 103.68 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK RR. 5 MAJ / ALB-EDIL

📍 Rr. 5 Maj / Alb-Edil

📐 Sip. 103, 68 m2

🧭 Orientim Perendim

💶  88 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje kompleksi te ri me cilesi te larte ndertimi ne nje zone te zhvilluar ne qytetin e Tiranes me orientim shume te favorshem, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Kompleksi ofron nje koncept modern te jeteses dhe nje komunitet te perkryer. Ofron hapesira te ndricuara dhe te bollshme, fasada te ventiluara, sistem ngrohje/ftohje dhe hidraulike te markave me te mira, termoizolim, izolim akustik ne brendesi te apartamenteve dhe hapesira te gjelberuara. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.