Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. 4 Deshmoret / Gjimnazi Partizani

Gjimnazi Partizani,
Albania
129,000€ For Sale
Apartament
  • 255
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 102 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. 4 Deshmoret/ Gjimnazi Partizani

📍Rr. 4 Deshmoret/ Gjimnazi Partizani

📐 Sip. 102 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  129 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te  nje objekt te ri . Organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.Sapo investuar dhe arreduar.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes