Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

Rr. Zallit, Rezidenca Kodra Diellit2,
Albania
82,000€ For Sale
Apartament
  • 491
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114.27 sq m
Greta Grembi
Greta Grembi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 114.27 m2

-nga te cilat  35.65 m2 jane verande.

🧭 Orientimi Lindje

💶  82.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi + Garderobe e bollshme, 2 Tualete (nga te cilet nje ndodhet ne dhomen martimoniale) dhe 1 Verande (cityview).

Nder zonat me te qeta dhe te organizuara ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693469599
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.