Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

Rezidenca Kodra Diellit, Rezidenca Kodra Diellit 2,
Albania
90,000€ For Sale
Apartament
  • 212
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 102.22 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 102.22 m2

🧭 Orientimi Jug

💶  90.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi , 2 Tualete (nga te cilet nje ndodhet ne dhomen martimoniale) .

Nder zonat me te qeta dhe te organizuara ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.