Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Kodra e Diellit 2, Kodra e Diellit 2,
Tirane, Albania
108,000€ For Sale
Apartament
  • 852
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 102 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 +2 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 102 m2

🧭 Orientimi Jug-Lindje

💶  108.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje+ Kuzhine,  2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe  Ballkon i bollshem.

Nder zonat me te qeta ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️+355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES