Loading map...

Apartament 2+1| Ne shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

Rruga e Zallit, Rezidenca Kodra Diellit2,
Albania
127,000€ For Sale
Apartament
  • 384
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 251.39 sq m
Greta Grembi
Greta Grembi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 251.39 m2

-nga te cilat 144 m2 jane verande.

🧭 Orientimi Veri-Perendim

💶  127,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve,, i organizuar ne Dhome Ndenje me dalje ne Ballkon, Kuzhine e vecuar,  2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet  dhe 1 Verande (cityview).

Nder zonat me te qeta dhe te organizuara ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693469599
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.