Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Prane Komisariatit nr.3 / Rr. Mine Peza

Rr. Mine Peza, Qender,
Tirana,Albania, 1001, Albania
115 000 For Sale
Apartament
  • 1240
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 94 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Prane Komisariatit nr.3 / Rr. Mine Peza

📍   Rr. Mine Peza /Komisariati nr.3

📐 Sip. 94 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  115 000Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti relativisht te ri  i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet me dritare.

Apartamenti ka organizim te mire dhe eshte i investuar , gjithashtu orientim qe favorizon ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat elitare te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.