Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Prane Gjimnazit Ibrahim Rugova / Kamez

Bulevardi Blu, Kamez,
Albania
55,000€ For Sale
Apartament
  • 503
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 104 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Prane Gjimnazit Ibrahim Rugova  / Kamez

📍 Prane Gjimnazit Ibrahim Rugova  / Kamez

📐 Sip. 104 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  55.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne perfundim te punimeve , i organizuar ne Kuzhine+ Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Cilesi e larte ndertimi,  ashensore ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Për më shumë informacion na kontaktoni:


🌐 https://probroker.al/
☎️ +3556702023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.