Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Posta Qendrore / “Rezidenca Scanderbeg”

Rruga Reshit Collaku, Posta Qendrore,
Tirane, Tirana 1001, Albania
233,500€ For Sale
Apartament
  • 597
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • `1 Bathroom
  • 93.4 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje |Posta Qendrore/”Rezidenca Scanderbeg”

📍 Rr. Reshit Collaku / Posta Qendrore / “Rezidenca Scanderbeg”

📐 Sip. 93.4 m2

🧭 Orientim Lindje

🧭  Zone Premium

💶  233.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti Elitar ne proces ndertimi(Faza Karabina), me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

🚗 Mundesi per Post Parkimi me cmim extra.

Residenca Scanderbeg është një objekt unik banimi dhe shërbimesh 9 dhe 13 kate mbi tokë me 1 kat shërbimi nëntoke dhe 3 kate parkimi nëntoke.Në objekt aplikohen standartet më të larta të inovacionit në ndërtim. Fasada e objektit është projektuar si fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi dhe pllakë qeramike HT (high teck). Dritaret janë me vetratë termike me kasë alumini, xham tripleks me mbushje me gaz argon që mundëson izolim termik dhe akustik,grilë me membranë akustike. Aplikimi i sistemit të ngrohjes me chiller mundëson rritjen e eficencës energjitike të ndërtesës.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode si dhe investimi pasi mund te shfrytezohet edhe per Biznes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.