Loading map...

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE DHERMI / “SANTORINI 2 RESIDENCE”

Drymades, Santorini 2 Residence,
Albania
320,000€ For Sale
Apartament
  • 88
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 106.67 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE DHERMI / “SANTORINI RESIDENCE”

📍 Drymades Albania “Santorini” / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 106.67 m2 / Kati 1

🧭 Pamje Fantastike nga Deti

💶 320,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem.

Rezidenca Drymades Village “Santorini 2” eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 70m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem, hapsira te gjelberuara, pishine dhe kende sportive.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.