Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | “Long Hill Residence” / Prane TEG

Long Hill Residence, TEG,
Albania
269,000€ For Sale
Apartament
  • 1592
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 125 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 /Ne Shitje me 2 Poste Parkimi “Long Hill Residence”

📍 Prane Teg / Long Hill Residence

📐  Sip. 125 m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 2 poste parkimi

💶  269 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti pjese e nje kompleksi te organizuar ne vila individuale, twin dhe godina 3 kateshe residenciale. Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje te bollshme, Kuzhine te vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Verande.

Aktualisht apartamenti eshte i investuar dhe eshte i dhene me nje qira te konsiderueshme fakt qe e ben edhe investim te sigurte. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje – Jug – Perendim  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35567 20 23 999
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.