Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Laprake / Te Shkolla “Aleks Buda”

Laprake,
Tirane, Albania
61,000€ For Sale
Apartament
  • 428
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 86 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Shkolla “Aleks Buda”

📍 Laprake / Perballe Shkolles Aleks Buda

📐 Sip. 86 m2

💶  61.000 Euro

🧭 Orientim  Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje,  Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe  Ballkon.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi eshte i mireorganizuar dhe me infrastrukture te rregullt.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes