Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Perballe Shkolles “Aleks Buda”

Laprake, Gjimnazi "Aleks Buda",
Albania
73,000€ For Sale
Apartament
  • 134
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake /  Shkolla”Aleks Buda”

📍 Ne Laprake/ Perballe gjimnazit “ALEKS BUDA” / Prane Bllokut Gintash

📐 Sip. 80m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  73.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te (i fundit ) te nje pallati relativisht te ri i viteve 2009 me ashensor, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Ballkon  me fushepamje te lire.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes