Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Kompleksi “Aura”

Rruga Dritan Hoxha``, Laprake,
Tirane, Tirana 1001, Albania
128,000€ For Sale
Apartament
  • 70
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 103.7 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Kompleksi “Aura”

📍 Rr.Dritan Hoxha / Perballe Universitetit “Zoja e Keshillit te Mire” / Laprake

📐 Sip. 103.7 m2

🧭 Orientim Lindje – Veri

💶  128.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje Kompleksi te ri bashkohor dhe eshte i organizuar ne: Kuzhine+ Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilësi të lartë jetese. Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave.Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Për më shumë informacion na kontaktoni:


🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.