Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake / Banka Intesa

Laprake, Rruga Dritan Hoxha,
Albania
85,000€ For Sale
Apartament
  • 138
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Laprake tek Banka Intesa

📍 Laprake / Tek Banka Intesa

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim  Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  85.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe  Ballkon.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Kompleksi eshte i mireorganizuar dhe me infrastrukture te rregullt.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes