Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Lagja Pavarsia / “Skele”

Lagja Pavarsia, Skele,
Tirane, Tirana 1001, Albania
92,000€ For Sale
Apartament
  • 398
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 102 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Lagja Pavarsia / “Skele”

📍 Vlore / Lagja Pavarsia / “Skele”

📐 Sip. Total 102 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  92.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri shume cilesor, te sapo perfunduar dhe shume mire te administruar,  me nje location perfekt, siguri maksimale dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi, Tualet me dritare, Depo dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ofrohet bosh dhe ka nje organizim perfekt te hapesirave.

Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2023