Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Rr.Tish Daija

Rr. Tish Daija, Komuna e Parisit,
Tirane, Albania
137,500€ For Sale
Apartament
  • 677
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 110 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Rr.Tish Daija

 📍Komuna e Parisit / Rr.Tish Daija

📐 Sip. 110 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  137500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje objekti te ri  ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane sic eshte Komuna e Parisit , dhe organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar.

Apartamenti ofron akses te shpejte me zonat me te rendesishme te Tiranes .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes