Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Rr. Tish Dahia

Komuna e Parisit, Rruga Tish Dahia,
Albania
155,000€ For Sale
Apartament
  • 201
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 Ne Shitje tek Komuna e Parisit

📍 Rruga Tish Dahia / Komuna e Parisit

📐 Sip. 120 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor.

💶  155 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti relativisht te ri me 2 ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte investuar dhe shitet i mobiluar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 20 23 999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.