Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Prane Lulishtes

Komuna e Parisit /Rr.Medar Shtylla, Komuna e Parisit /Rr.Medar Shtylla,
Albania
158 000 For Sale
Apartament
  • 844
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 126 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartamenet 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Prane Lulishtes

📍 Rr.Medar Shtylla/Prane Lulishtes

📐 Sip. 126 m2

🧭 Orientim Lindje -Perendim

📜 Me dokumentacion te regullt Hipotekor

💶  158 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2 banim te nje pallati relativisht te ri , i organizuar ne Korridor, Ambient Ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete  dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem lindje-perendim jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes