Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / “Kristal Center”

Komuna e Parisit, Kristal Center,
Albania
135,000‚ā¨ For Sale
Apartament
  • 1750
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110.14 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna e Parisit / Kristal Center

ūüďćKomuna e Parisit / Kristal Center

ūüďźSip. 110.14 m2

ūüďú¬†Certifikat√ę pron√ęsie (HIPOTEK√č)

ūüí∂135.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje objekti relativisht te ri me ashensor ne Kompleksin” Kristal Center”, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

Mundesi shume e mire investimi, gjithashtu dhe banimi duke qene se kompleksi ka ruajtur harmonine dhe administrimin perfekt duke ofruar fasilitete, sherbime dhe qetesine per rezidentet familjar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

ūüĆź¬†https://probroker.al/
‚ėéÔłŹ¬†+355672023999
ūü𤋮†[email protected]

Home Details

No additional information.