Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / ish Universiteti “New York”

Komuna e Parisit, ish unversiteti "New York",
Tirane, Albania
160,000€ For Sale
Apartament
  • 117
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / ish Unversiteti “New York”

📍 Rr.Medar Shtylla / ish Unvirsiteti “New York”

📐Sip. 100 m2

🧭 Orientim Jug -Perendim

💶  160 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 2 banim te nje pallati ne ndertim e siper , i organizuar ne Korridor, Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete, Depo dhe  Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem jug-perendim jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422

📩 [email protected]

 

Home Details

Balcony: YES