Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Kompleksi Rezidencial STAR

Rruga Ndre Mjeda,
tirane, Albania
80,500€ For Sale
Apartament
  • 689
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 91 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje | Kompleksi Rezidencial STAR

📍  Rruga Ndre Mjeda

📐 Sip. 90 m2

💶 80 500 Euro.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ,  i organizuar ne  : Sallon , ambjent gatimi , 2 Dhoma gjumi, ballkon dhe 1 Tualet .

Ka organizim te mire me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte me sistem ngrohje qendror kaldaje ne te gjitha dhomat.

Mundesi shume e mire banimi, zone shume e preferuar me dalje ne rruget kryesore.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes