Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Kompleksi Dinamo / Prane Komuna Parisit

Rr. Komuna Parisit / Kompleksi Dinamo, Rr. Komuna Parisit / Kompleksi Dinamo,
Albania
172,000€ For Sale
Apartament
  • 1316
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 128 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Dinamo / Prane Komuna Parisit

📍Rr. Komuna Parisit / Kompleksi Dinamo / Parku Olimpik

📐 Sip. 128 m2

🧭 Orientim i favorshem Jug-Lindje

🧭  Zone Premium

💶 172 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, Studio, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem me fushepamje te lire.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart dhe cilesi te larte arredimi, disponon oxhak funksional dhe ka nje organizim perfekt te brendshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.