Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Kodra e Diellit / Rr. Teodor Ruzvelt

Rruga Teodor Ruzvelt, Kodra e Diellit,
Albania
96,000€ For Sale
Apartament
  • 928
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 113 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 | Ne Shitje | Kodra e Diellit / Rr. Teodor Ruzvelt

📍   Rr. Teodor Ruzvelt  / Kodra e Diellit

📐 Sip. 113 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  96 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizim te mire me hapsira te bollshme.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.