Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Tek Ura Nesharakut / Prane “Delijorgjit”

Bulevardi Bajram Curri, Prane Delijorgjit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
147,000€ For Sale
Apartament
  • 811
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 111.7 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | NE SHITJE / Tek Ura Nesharakut / Prane “Delijorgjit”

📍 Tek Ura Nesharakut / Prane “Delijorgjit”

📐Sip. 111.7 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 147.000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti me ashensor dhe te investuar me sistem Kapot vitet e fundit.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tuale dhe 1 ballkon i bollshem.

Apartamenti eshte i restauruar totalisht: Tualete 100% te reja, Sistem Hidraulik dhe Elektrik, Parket, Dyer, dhe Vetrata Aluplast Dopjo Xham teper cilesore.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.