Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ish Parku Autobuzave / Rr. e Kavajes

Rruga e Kavajes, Rruga Sali Butka, Tirana,
Albania
139,000€ For Sale
Apartament
  • 190
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ish Parku Autobuzave

📍 Rr. Sali Butka

📐 Sip. 105 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  139.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt relativisht te ri, i organizuar me Kuzhine te vecuar, Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Për më shumë informacion na kontaktoni:


🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.