Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
88,500€ For Sale
Apartament
  • 755
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 104.6 sq m
Greta Grembi
Greta Grembi
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT /  RESIDENCA “TURDIU”

📍 Ish Fusha Aviacionit / Rezidenca “Turdiu”

📐 Sip. 104.6 m2

🧭 Orientimi Veri -Lindje

💶  88.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve , i organizuar ne Kuzhine+ Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi( njera me tualet brenda ), 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Cilesi e larte ndertimi, 3 ashensora ne kat ku nje ashensor i sherben 5 apartamenteve.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Veri-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️+355693469599
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.